מה תקבלו מהשירות?

  • נארגן עבורכם את כל החומר הרפואי ונפנה בשמכם לוועדה הרפואית.
  • נדאג שתבצעו את הבדיקות המתאימות, בהתאם להמלצות הרופאים.
  • נפנה אתכם למומחים רפואיים מהשורה הראשונה.
  • נלווה אתכם בוועדות הרפואיות.
  • נבצע את הטיפול עבורכם באופן המקצועי, המהיר והיעיל ביותר.
  • במידת הצורך נערער על החלטת הוועדה.

לוועדה רפואית נכנסים רק עם עורך דין

ועדה רפואית היא ועדה שבודקת את הנפגע שטוען לנכות ו/או אבדן כושר עבודה. הוועדה בד”כ בהרכב של רופא ומזכיר/ת הוועדה. ישנן וועדות בהרכב של שניים או שלושה רופאים, תלוי במורכבות הפגיעה ו/או בדרג הוועדה (דרג ראשון או ערעור). וועדות שבוחנות אבדן כושר עבודה עשויות להיות בהרכב של פקיד/ת שיקום, פרט לרופא.

שירות

תקבל/י ליווי אישי ושירות אדיב ומקצועי לאורך כל התהליך

ללא בירוקרטיה

נחסוך עבורך את הבירוקרטיה המתישה מול הוועדה הרפואית

זכויות

תקבל/י את כל הזכויות המגיעות לך

אלפי ועדות

הופענו באלפי באלפי ועדות רפואיות, מכל הסוגים

20 שנה

למשרדנו ניסיון של 20 שנה בהופעה מול ועדות רפואיות

הכלל הוא שמי שנבדק ע”י ועדה רפואית זכאי להיכנס לוועדה בליווי אדם נוסף, למטרת ליווי, אך לא למטרת ייצוג. ייצוג בוועדה יכול להיעשות אך ורק באמצעות עורך דין.

הוועדות הרפואיות הן רבות ומגוונות, כגון ועדות במוסד לביטוח לאומי, ועדות במשרד הבריאות, ועדות במשרד הביטחון, ועדות בקרנות הפנסיה וועדות בחברות הביטוח.

כך תשיגו מהועדה את מה שמגיע לכם:

ישנה חשיבות מרובה למוכנות לקראת הופעה בפני הוועדות הרפואיות, בין היתר בשל כך שברוב רובם של התיקים, רופאי הוועדה נחשפים לראשונה לחומר הרפואי (אשר הוגש להם מבעוד מועד) ממש לפני כניסת הלקוח לוועדה. לרוב, רופאי הוועדה יתייחסו אך ורק לחומר הרפואי שעומד בפניהם ומה שלא הוגש להם כאילו לא קיים. לפני ההגעה לוועדה יש להצטייד בכל בדיקות ההדמיה אשר בוצעו ע”י הנפגע. ככל שהרופא המטפל בנפגע באופן שוטף הפנה לביצוע בדיקה כלשהי, עדיף יהיה לדחות את מועד הוועדה עד לקבלת תוצאות הבדיקה, על מנת שניתן יהא להגישה לוועדה.

הניסיון של עורך דין שמייצג לקוחות במשך שנים רבות בוועדות רפואיות, עשוי לשפר לעין ערוך את התוצאות ולהגיע אליהן באופן המהיר והיעיל ביותר.