מה תקבלו מהשירות?

  • נשיג עבורך את הפיצוי המקסימאלי
  • נדאג כי תקבל/י פיצוי במהירות
  • נפנה אתכם למומחים רפואיים מהשורה הראשונה

תאונות עבודה – מה שכדאי לכם לדעת

פגיעה בעבודה/תאונת עבודה היא תאונה שארעה לעובד תוך כדי עבודתו, בדרך למקום עבודתו או בדרך חזרה ממקום עבודתו.

זכויות

תקבל/י את כל הזכויות המגיעות לך

פיצויים גבוהים

משרדנו השיג עבור אלפי לקוחות פיצויים גבוהים מחברת הביטוח

ניסיון

למשרדנו ניסיון של 20 שנה בייצוג לקוחות שנפגעו בתאונות עבודה

ללא בירוקרטיה

אנו נתמודד עבורך עם הבירוקרטיה המתישה של חברת הביטוח

שירות

במשרדנו תקבל ליווי אישי ושרות אדיב ומקצועי לאורך כל התהליך

זכויות

בעזרתנו תקבלו את מלוא הזכויות המגיעות לכם בביטוח לאומי

כאשר נפגעים בתאונת עבודה ייתכן וניתן לתבוע, מלבד המוסד לביטוח לאומי, גורמים נוספים כגון את המעביד ו/או חברת ביטוח. במידה ומדובר בתאונת דרכים אשר התרחשה בדרך לעבודה, במהלך העבודה או בחזרה מהעבודה ניתן לתבוע את המוסד לביטוח לאומי וכן את חברת הביטוח אשר ביטחה את הרכב בביטוח חובה.

 

תביעה כנגד המעביד:

לעיתים המעביד הוא האחראי לתאונה. במקרה כזה יש להוכיח כי התאונה התרחשה עקב רשלנות המעביד או כי התבצעה הפרת חובה חקוקה על ידי המעביד. קיימות מספר רב של סיבות אשר בגינן תוטל האחריות על המעביד’ לדוגמא: המעביד לא הדריך את העובד כראוי, לא דאג לאמצעי בטיחות נאותים, לא דאג לסביבת עבודה בטוחה וכו’. יודגש כי במידה ולא התקיימה רשלנות מצד המעביד אין עילת תביעה כנגדו. בנקודה זו חשוב לבדוק לאחר התרחשות התאונה האם למעביד קיימת פוליסת חבות מעבידים.

 

פנייה לחברת הביטוח:

חשוב לציין כי קיימת חובה על נפגע בתאונת עבודה לפנות למוסד לביטוח לאומי בתביעה למימוש זכותו לקבל את הפיצוי מביטוח לאומי ואם לא יעשה כן ביהמ”ש בעת הדיון בתביעת הרשלנות כנגד המעביד יבצע ניכוי “רעיוני” אשר ישקף את הסכומים שהנפגע היה זכאי לקבל מהמוסד לביטוח לאומי במידה והיה מגיש את תביעתו.

 

תביעה כנגד חברת ביטוח:

חשוב לבדוק האם העובד מבוטח בפוליסת אובדן כושר עבודה (לעיתים במסגרת פוליסת ביטוח מנהלים ו/או פוליסת ביטוח חיים) ו/או פוליסה של ביטוח תאונות אישיות שאז יכול העובד לקבל מחברת הביטוח פיצוי נוסף עקב פגיעתו.

אנו ממליצים לך לפנות אלינו בסמוך לאחר התאונה עם כל המסמכים הרפואיים הנמצאים בידך לרבות תמונות מקום התאונה, קבלות, אישורי הכנסות וכל מסמך אחר אשר יכול להיות רלוונטי לתאונה.

 

למשרדנו ניסיון של 20 שנה בתביעות של תאונות תאונות עבודה כנגד חברות הביטוח אשר נחל הצלחות רבות גם במקרים כמעט חסרי סיכוי. משרדנו ידוע במתן יחס אישי ושירות נגיש ללקוחותיו במקביל למלחמה בחברות הביטוח להשגת הפיצויים המקסימליים.

למידע נוסף אודות תאונות עבודה לחצו כאן.